BREAKING NEWS

Lajm fantastik nga spitalet COVID: Sot më shumë të shëruar se të prekur me koronavirus, ja 3 qytetet me numrin më të madh të infektimeve

Lajm fantastik nga spitalet COVID: Sot më shumë të shëruar
x

Politike

Spartak Ngjela zbulon pse mori vendimin të mos kandidojë më 25 prill, paralajmëron zhvillime të bujshme: Ka një konflikt mes...

Spartak Ngjela zbulon pse mori vendimin të mos kandidojë më 25

Avokati Spartak Ngjela ka bërë me dije se partia Ligj dhe Drejtësi që drejtohet nga vetë ai nuk do të garojë në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit.

Sipas tij, Ëashingtoni ka konflikt me dy partitë e mëdha, PS dhe PD lidhur me të inkriminuarit.

“Partia Ligj dhe Drejtësi nuk do të garojë më 25 prill. Sapo u tërhoqëm, arsyeja: po shohim shenja të këqija. Ka një konflikt mes Ëashingtonit dhe dy partive të mëdha lidhur me të kriminalizuarit. Nëse ata nuk i kanë hequr, është mirë që politika amerikane t’i denoncojë”, u shpreh Ngjela në “Quo Vadis”.

Më të lexuarat