BREAKING NEWS

MSH informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Ulet numri i viktimave, mbi 400 raste të reja

MSH informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Ulet numri i
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi merr goditjen/ Prangoset ish- kandidati për deputet i LSI në zgjedhjet e 25 prillit në Tiranë. Emri

Monika Kryemadhi merr goditjen/ Prangoset ish- kandidati për deputet i LSI
x
BREAKING NEWS

Pushimet u kthyen në tragjedi/ Zbardhen detaje të reja nga vdekja e 4 turistëve rusë në Qerret, kamerat zbulojnë gjithçka, ja lëvizjet në hotelin luksoz. Ambasada ruse merr vendimin e menjëhershëm

Pushimet u kthyen në tragjedi/ Zbardhen detaje të reja nga vdekja e 4
x
BREAKING NEWS

“Kjo është bomba”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat që implikojnë politikanët e njohur dhe del me paralajmërimin e fortë: Ja si po i detyron Berisha që t’i rrinë rrotull!

“Kjo është bomba”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat
x
BREAKING NEWS

Trafikim të miturish dhe prostitucion/ Policia e Tiranës sekuestron pasurinë marramendëse të dy vëllezërve me rrezikshmëri të lartë në Tiranë. Zbardhen akuzat e rënda

Trafikim të miturish dhe prostitucion/ Policia e Tiranës sekuestron
x
BREAKING NEWS

Zbardhen të tjera detaje të reja për ngjarjen tronditëse/ Çfarë ka ndodhur në dhomën e saunës ku po qëndronin 4 turistët që u gjetën të vdekur në Qerret, shoqërohen në polici e gjithë stafi

Zbardhen të tjera detaje të reja për ngjarjen tronditëse/
x
BREAKING NEWS

SHBA e vendosur për Berishën, nuk pranon negociata dhe paralajmëron sekuestrim të pasurive sipas vendimit të Biden

SHBA e vendosur për Berishën, nuk pranon negociata dhe
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Apartamenti përfshihet nga flakët në Astir, nënë e bir hidhen nga kati i tretë për t’u shpëtuar flakëve! Vdes e ëma. Zbardhen dyshimet e rënda

E rëndë/ Apartamenti përfshihet nga flakët në Astir,
x

Politike

Spartak Ngjela zbulon se çfarë do të ndodhte me Lulzim Bashën nëse ai s'do godiste Berishën

Spartak Ngjela zbulon se çfarë do të ndodhte me Lulzim

Avokati Spartak Ngjela ngriti hipotezën se edhe sikur Sali Berisha të rrëzonte Lulzim Bashën dhe të vendosej në krye të PD ai vijon të ngelet një person ‘non grata’ nga SHBA dhe do e çonte edhe partine në listën e zezë të amerikanëve. Madje sipas Ngjelës nëse Basha nuk do të përjashtonte Berishën dhe të mos kishte mbajtur anën e SHBA do të kishte të njëjtin fund si Ramiz Alia.

“Ja e mori e rrëzoi Bashën me këto që thotë ku do shkojë? Apo do të fusë edhe PD në listën ‘non grata’? Ai vijon të ngelet ‘non grata’. Ai mendon se me një pështjellim shoqëror do shkëpus vëmendjen amerikane, por kjo nuk ndodh. Pasi ia merr partine Bashës vetë nuk është më non grata?  PD e ka sovranitet se e ka kryetarin për të cilin ka votuar edhe ai, le të jetë bërë pishman. Ramiz Alia u rrëzua pasi amerikanët i kërkonin të godiste Enver Hoxhën dhe nuk e bëri, e rrëzuan, dhe mbështetën Saliun. Bashën ia kërkuan të godiste Saliun, ai e goditi, në të kundërt do të kishte përfunduar si Ramiz Alia. Nuk mund të dalë si forcë anti-SHBA asnjë parti’, tha Ngjela për Report Tv.

Më të lexuarat