Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Spartak Ngjelës i ndodh e papritura në emision, Eni Vasili bën lëvizjen e menjëhershme

Postuar: 15/04/2019 - 22:52

Avokati Spartak Ngjela është shprehur me shumë siguri se opozita e bashkuar do të futet në zgjedhjet lokale.

“Do hyjnë. E them unë se do hyjnë. Si do të hyjnë? Ashtu siç edhe hynë herën e parë?,”-tha Ngjela.

E teksa fliste me entuziazëm duke debatuar me ish deputeten e PD, Grida Duma, Ngjela theu gotën e tij ndërsa moderatorja e emisionit, Eni Vasili njoftoi menjëherë publicitet.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/06/2019 - 20:59

Kryetari i grupit parlamentar në Partinë Socialiste, Taulant Balla shprehet se Kuvendi i Republik

Postuar: 16/06/2019 - 20:55

Ish-deputeti i LSI-së, Endrit Braimllari ka reaguar pas takimit elektoral, që kryeministri Rama z

Postuar: 16/06/2019 - 20:50

Socialistët e Përmetit festuan dje 28 vjetorin e themelimit të partisë.

Postuar: 16/06/2019 - 20:45

Edhe ditën e sotme disa militantë të opozitës kanë dalë në protestë kundra kryeministrit Edi Rama

Postuar: 16/06/2019 - 20:09

Rama u shpreh nga Pogradeci sot se opozita po bën çmos që negociatat të mos hapen me Bashkimin Eu

Postuar: 16/06/2019 - 19:46

Gjykata e Elbasanit la sot në burg, katër nga shtatë të arrestuarit në lidhje me tensionet e ndod