BREAKING NEWS

"Ndodh për herë të parë", profesori i sëmundjeve infektive jep lajmin që po e prisnim të gjithë: Pandemisë Covid-19 që pushtoi botën, po i vjen fundi! Ja pse nuk do të ketë valë të tretë

"Ndodh për herë të parë", profesori i
x

Politike

“Spektakël i punës së pandalshme”, kryeministri Rama publikon pamjet mbresëlënëse dhe ka një mesazh (VIDEO)

“Spektakël i punës së pandalshme”, kryeministri Rama

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me disa pamje mbresëlënëse nga Rruga e Kombit e cila nga një burim aksidentesh është kthyer në një rrugë me standarde europiane.

“MIRËMËNGJES

dhe me këtë spektakël të punës së pandalshme për ta kthyer Rrugën e Kombit nga një rrugë të lënë rrugëve, burim aksidentesh, rrëshqitjesh masive gurësh e dheu, segment rreziqesh e vonesash në dimër, në një rrugë me standarde europiane sigurie, mirëmbajtjeje, qarkullimi normal në diell e në borë, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan kryeministri Rama.

Më të lexuarat