Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Spiropali kap ‘mat’ opozitën: Më falni po unë nuk...

Postuar: 18/03/2019 - 18:10

Ministrja Elisa Spiropali, ka reaguar sërish në rrjetet sociale  lidhur me tritolin e vendosur në një shtyllë të tensionit në Laç.

Ajo shkruan në rrjete sociale përsos të tjerash se nuk ka përmendur askënd në deklaratën e saj.

“Më falni po unë nuk përmenda askënd, ju të dashur ish-kolegë të arratisur nga detyra pse u hodhët përpjetë?! Po s’keni faj, tërbimin e dëshpërimit kundër shtyllave të tensionit, e keni si kallëp dinamiti nën kësulë! Opozitarët përpjetë le të hidhen, ky vend prapa nuk bën. Përpjetë hidhuni, të gjithë e dinë atë që duhet të dinë. Ky vend mbrapa s’bën”, shkruan Spiropali.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/06/2019 - 11:17

Federica Mogherini është shprehur se shtetet anëtare të BE duhet të marrin vendimin e rëndësishëm për hapen e negociatave me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut.

Postuar: 17/06/2019 - 11:15

Janusz Bugajski, ekspert për Ballkanin në Qendrën për Analiza të Politikës Evropiane (CEPA) me se

Postuar: 17/06/2019 - 11:01

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka takuar pak ditë më parë një prej shoqëruesve të kryedemokr

Postuar: 17/06/2019 - 10:59

Pak minuta pasi kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste njoftoi zyrtarisht për nisjen e p

Postuar: 17/06/2019 - 10:45

Përmes një statusi në Facebook, ish-ministri Petrit Vasili ka hedhur sërish akuza lidhur me drejt

Postuar: 17/06/2019 - 10:28

Analisti Ilir Demalia ironizon protestuesit e Astirit të cilët dy ditë më parë ndeshën me ish-kry