BREAKING NEWS

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora
x

Politike

Spiropali shfaqet me përfaqësuesen e SHBA-ve: Festë edhe e shqiptarëve

Spiropali shfaqet me përfaqësuesen e SHBA-ve: Festë  edhe e

Ministrja e Marrëdhënieve me Parlamentin, Elisa Spiropali, ka marrë pjesë sot në ceremoninë e festimeve të pavarësisë së Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë.

Ajo ka publikuar në ‘Facebook’ një foto përfaqësuesen e SHBA-ve në Shqipëri, zëvendës ambasadores Leyla Moses-Ones dhe shkruan se festa e amerikanëve është edhe e shqiptarëve.

‘Me të Ngarkuarën me Punë të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Leyla Moses-Ones, në festën e Amerikës dhe amerikanëve që është festë edhe e Shqipërisë dhe shqiptarëve’, shkruan ministrja.

 

Më të lexuarat