BREAKING NEWS

'Ballkani i Hapur', Yuri Kim zbulon qëndrimin e SHBA-së

'Ballkani i Hapur', Yuri Kim zbulon qëndrimin e SHBA-së
x
BREAKING NEWS

E RËNDË/ Sapo kishte bërë vaksinën anti-COVID, gjendet i vdekur i riu në Elbasan

E RËNDË/ Sapo kishte bërë vaksinën anti-COVID, gjendet
x
BREAKING NEWS

Dalin pamjet! Fenomeni i rrallë drejtohet edhe për nga Shqipëria, sinoptikanët në Greqi tregojnë dy qytetet shqiptare që do të përjetojnë temperatura ekstreme!

Dalin pamjet! Fenomeni i rrallë drejtohet edhe për nga Shqipëria,
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ 2,643 të infektuar dhe 6 humbje jete në 24 orët e fundit, ja çfarë po ndodh në spitale

Covid-19 në Shqipëri/ 2,643 të infektuar dhe 6 humbje jete
x
BREAKING NEWS

Ndryshime të reja, ky është vendimi i fundit i qeverisë

Ndryshime të reja, ky është vendimi i fundit i qeverisë
x
BREAKING NEWS

Prishja e banesave në zonën e 5 Majit, reagon Avokati i Popullit

Prishja e banesave në zonën e 5 Majit, reagon Avokati i Popullit
x
BREAKING NEWS

Meta caktoi datën, do futet PD në zgjedhjet në 6 bashki? Lulzim Basha jep paralajmërimin e fortë

Meta caktoi datën, do futet PD në zgjedhjet në 6 bashki? Lulzim
x
BREAKING NEWS

Vjen reagimi zyrtar nga KQZ, publikon datën e zgjedhjeve të pjesshme vendore

Vjen reagimi zyrtar nga KQZ, publikon datën e zgjedhjeve të pjesshme
x

Politike

Spiropali tregon kthesën e madhe që do të ndodhë në politikën shqiptare

Spiropali tregon kthesën e madhe që do të ndodhë në

Ministrja e Shtetit për Marrëdhënien me Parlamentin, Elisa Spiropali ka dhënë një mesazh të fortë. Ajo e quan Ditën e Rinisë “festë kthese”.

Sipas saj, në këtë ditë, “fantazmat propagandistike të komunizmit, idhujt e rremë të tranzicionit, gjuhët e vrazhda që godasin kundërshtarët duke ndotur ambientin e bashkëjetesës, lufta e paskrupullt për pushtet, përçarja dhe urrejtja, do përbuzen nga shumica e qytetarëve të vendit tonë”.

“8 Dhjetori do të jetë Festë e madhe, Festë kthese, kur fantazmat propagandistike të komunizmit, idhujt e rremë të tranzicionit, gjuhët e vrazhda që godasin kundërshtarët duke ndotur ambientin e bashkëjetesës, lufta e paskrupullt për pushtet, përçarja dhe urrejtja, do përbuzen nga shumica e qytetarëve të vendit tonë në shërbim të së ardhmes së të gjithëve”, shkruan në postimin në rrjetet sociale Spiropali.