Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Fillon procesi gjyqësor ndaj Izet Haxhisë, nisin telashet për Sali Berishën, Prokuroria kërkon thirrjen e dëshmitarëve përfshirë ish-kryeministrin, Ylli Rakipin...

Fillon procesi gjyqësor ndaj Izet Haxhisë, nisin telashet për
x

Politike

“Spitali i ri do jetë gati për 20 ditë”, Rama i bën premtimin e papritur Manastirliut

“Spitali i ri do jetë gati për 20 ditë”, Rama i

Kryeministri Edi Rama gjatë mbledhjes online me ministrat e ka pyetur Manastirliun se kur do ishte struktura e re spitalore gati, e cila është pjesë e skenarit të përballimit të COVID-19.

Çfarë po bëhet me spitalin e ri, që folëm dhe mbrëmë?

Jemi duke punuar intesivisht dhe shpresojmë që shumë shpejt do jetë gati për të pritur pacientët e parë.

Kur sa shpejt?

Besojmë se për 20 ditë do jetë gati.

Më të lexuarat