BREAKING NEWS

Berisha e Meta në unison kundër bashkëqeverisjes PS-PD, mesazhe e paralajmërime Bashës të refuzojë ofertën e Ramës

Berisha e Meta në unison kundër bashkëqeverisjes PS-PD, mesazhe e
x

Politike

Stilistë dhe biznesmenë, Kujtim Gjuzi zbulon kandidatët për zgjedhjet e 25 prillit

Stilistë dhe biznesmenë, Kujtim Gjuzi zbulon kandidatët për

Deputeti Kujtim Gjuzi ka publikuar listën me emrat e kandidatëve.

“Shqiptarë votues të zgjedhjeve 2021. Partia Kombetare Konservatore Albania do te paraqese kete Liste Garuese 100% e Hapur per Kandidate ne Koalicionin e 4 Partive Parlamentare. Aleanca Bashkimi Popullor Emigracioni – Ora e Shpreses dhe Konservatoret” shkruan Gjuzi.

Lista e publikuar nga Kujtim Gjuzi

01 – Dr Enriko CEKO
02 – Prof. Dr. Gezim BOCARI
03 – Msr Pajtesa BISHA
04 – Dr. Stavri TRAKO
05 – Av. Shpetim KODHELAJ
06 – Jetmira MUKA ( Kovaci ) Bisnes WMEN
07 – Ilir HOXHA ————- Biznesmen
08 – Msr. Maksim FERRA
09 – Merita PREZA Stiliste – MODA
10 – Dr. Roland SAHATCIA
11 – Arjan HOXHA Emigrat Itali
12 – Valdete HAJDARMETAJ
13 – Arben MALI————— Biznesmen
14 – Kledis GJOSHI————- Student
15 – Fatma PEPA Stiliste – MODA
16 – Ing. Artan GJINALI
17 – Kastriot HYSI
18 – Nandi XHAHYSA
19 – Av. Tan GJUZI
20 – Perika XHULI
21 – Kadri MUKA
22 – Spartak HOXHA
23 – Antoneta BEQIRAJ Stiliste – MODA
24 – Edmond QORDJA
25 – Sherif BOKA
26 – Valdet DERRALLA
27 – Davit TATANI Student Kavaje
Vijon perzgjedhja ne primare deri me date 02 Mars
V.O Ftese Shoqerise Civile Eja edhe ti……” shkruan Kujtim Gjuzi. 

Më të lexuarat