Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Strukturat në qarqe janë urdhëruar të rrinë në gatishmëri, Basha mbledh aleatët (Çfarë po ndodh në selinë blu)

Postuar: 21/10/2019 - 16:54

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha do të mbledhë aleatët e tij opozitarë në orën 17:00 pasditen e sotme.

Prej 10 ditësh PD dhe ish-deputetët e saj janë duke hartuar një platformë për ndryshimin e kodit zgjedhor.
 
Mësohet se strukturat në qarqe janë urdhëruar të rrinë në gatishmëri për nëse do të jetë e nevojshme për t'u rikthyer në protesta masive.
 
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/11/2019 - 21:02

Presidenti Ilir Meta ka bërë një deklaratë shumë të fortë teksa po fliste të premtën para gazetarëve.

Postuar: 15/11/2019 - 20:46

Nga samiti i Selanikut, ambasadori i SHBA-së në Greqi Geoffrey R.

Postuar: 15/11/2019 - 20:33

Në programin “Historia ime”, Arbër Kodra tregoi si ka ndryshuar jeta e tij pasi trego

Postuar: 15/11/2019 - 20:30

Kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, tha pasditen e sotme në një konferencë me gazetar

Postuar: 15/11/2019 - 20:21

Presidenti Ilir Meta ka pritur ditën e sotme në Presidencë ish-eurodeputeten, Doris Pack.

Postuar: 15/11/2019 - 20:03

Ditën e sotme kryedemokrati Lulzim Basha zhvilloi një takim me mediat për të folur lidhur me ngër

Postuar: 15/11/2019 - 19:48

Mesila Doda është shprehur se  nëse zaptohet Gjykata Kushtetuese, mbetet vetëm “rruga