BREAKING NEWS

“Rama përfundon në burg nëse...”, Spartak Ngjela nxjerr skenarin tronditës, zbulon kush e ka ‘fundosur’ Ilir Metën

“Rama përfundon në burg nëse...”, Spartak Ngjela
x

Politike

Strukturat në qarqe janë urdhëruar të rrinë në gatishmëri, Basha mbledh aleatët (Çfarë po ndodh në selinë blu)

Strukturat në qarqe janë urdhëruar të rrinë në

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha do të mbledhë aleatët e tij opozitarë në orën 17:00 pasditen e sotme.

Prej 10 ditësh PD dhe ish-deputetët e saj janë duke hartuar një platformë për ndryshimin e kodit zgjedhor.
 
Mësohet se strukturat në qarqe janë urdhëruar të rrinë në gatishmëri për nëse do të jetë e nevojshme për t'u rikthyer në protesta masive.