BREAKING NEWS

“Epoka e Presidentit po vdes, janë dekompozuar...”, Frrok Çupi lëshon ‘bombën’ e radhës, paralajmëron fundin e Ilir Metës

“Epoka e Presidentit po vdes, janë dekompozuar...”, Frrok
x

Politike

Studentët qëllojnë me vezë Ramën, kryeministri po dilte nga fakulteti i Shkencave Sociale

Studentët qëllojnë me vezë Ramën, kryeministri po dilte
Kryeministri Rama është qëlluar me vezë nga studentët teksa dilte nga Fakulteti i Shkencave Sociale pas takimit me biznesin e vogël.
 
Disa burime të ndodhur në vendngjarje thanë për gazetën “Sot”, se studentet e kanë qëlluar me vezë kryeministrin Rama për shkak të pakënaqësive për tarifën e lartë universitare.
 
Ndërkohë, policia ka shoqëruar në polici rreth 8 studentë, të cilët dyshohen si autorë në lidhje me ngjarjen.
 
Gjithashtu, mësohet se 3 studentë janë nga “Lëvizja Studentore në Prishtinë” dhe 5 të tjerë nga “Lëvizja për Universitetin”.