BREAKING NEWS

“Ju heqim non gratat”/ Skandali i McGonigal, "bomba" nga Milaim Zeka: Ja premtimi për Gjykatën e Hagës

“Ju heqim non gratat”/ Skandali i McGonigal, "bomba" nga
x
BREAKING NEWS

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për të plagosur

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të shokuar, na ka lënë pa fjalë

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të
x
BREAKING NEWS

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të reja për ngjarjen e rëndë në Gramsh

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit te Sheshi Skënderbej, policia del me thirrjen e rëndësishme për qytetarët

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit
x
BREAKING NEWS

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e rëndësishëm, zbardhen me shpejtësi detajet

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e viktimave, fqinji rrëfen situatën mes vëllezërve

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e
x
BREAKING NEWS

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi Ramën: Është një goditje e madhe

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi
x

Politike

Sulmi fizik ndaj Berishës, reagon Petro Koçi: Vetëm opozita përfiton nga ky akt idiot

Sulmi fizik ndaj Berishës, reagon Petro Koçi: Vetëm opozita

Deputeti i Partisë Socialiste, Petro Koçi ka reaguar pas sulmit pas sulmit fizik ndaj ish-kryeministrit, Sali Berisha gjatë ditës së sotme. Përmes një statusi në rrjetet sociale, deputeti Koçi dënon aktin dhe e konsideron si të papranueshëm. Megjithatë, ligjvënësi Koçi theksoi se vetëm opozita përfiton nga ky akt idiot.

"E vetmja pale qe do perfitonte nga akti sa i neveritshen aq edhe idiot i goditjes fizike te Berishes do ishte opozita.
Por nuk besoj se kane mbrritur deri ne ate pike sa ta kene planifikuar vete.
Ndersa PS nuk ka kurren e kurres interes per incidente te tilla ordinere qe demtojne imazhin e nje dite historike per Shqiperine dhe i japin ushqim skenareve konspirative e te dhunshem te opozites.
Cdo njeri normal, pa dallim politik e denon aktin e sotem, pa asnje ngurrim.
Me duket mua, apo keta te opozites po shfaqen te lumtur me aktin dhe te hidheruar me samitin?", u shpre Koçi.

 

Më të lexuarat