BREAKING NEWS

Tjetër humbje e rëndë në vend, Covid-19 i merr jetën parakohe muzikantit të njohur shqiptar, prej një muaj luftë me sëmundjen në Turqi, miku i tij jep lajmin e hidhur

Tjetër humbje e rëndë në vend, Covid-19 i merr jetën
x

Politike

Sulmi ndaj partive të reja, Jozefina Topalli i jep përgjigjen e fortë Lulzim Bashës

Sulmi ndaj partive të reja, Jozefina Topalli i jep përgjigjen e

Jozefina Topalli ka prezantuar pasditen e sotme nismën e saj politike. Gjatë fjalës së saj Topalli komentoi sulmin e Partisë Demokratike ndaj partive të reja.

“Jam e vendosur për të mos heshtur dhe për të mos pasur frikë. Jam me këta të rinj drejt një projekti të ri për t’i mbështetur.  Vendi është pa alternativë. Ata të tre do të bëjnë çdo gjë për të mbajtur monopolin politik. Kërcënojë dhe shpifin për çdo lëvizje të re. Sulmojnë edhe lëvizjen e të rinjve. Praktikisht fushata ka nisur, por më shumë se kundër qeverisë, kundër lëvizjes që nuk ka nisur. Gabojnë që sulmojnë të rinjtë”, tha ndër të tjera Topalli.

Më të lexuarat