BREAKING NEWS

Lajm fantastik nga spitalet COVID: Sot më shumë të shëruar se të prekur me koronavirus, ja 3 qytetet me numrin më të madh të infektimeve

Lajm fantastik nga spitalet COVID: Sot më shumë të shëruar
x

Politike

Surprizë në Elbasan/ Basha heq Luciano Boçin dhe Endri Hasën, ja kush janë 6 emrat e parë në listë

Surprizë në Elbasan/ Basha heq Luciano Boçin dhe Endri

Partia Demokratike ka publikuar edhe emrat e kandidatëve që do të garojnë në qarkun e Elbasanit.

Ajo që bie në sy është mungesa në listë e emrave si Luciano Boçi dhe Endri Hasa.

Elbasan

Gazment Bardhi

Flutura Açka

Lefter Gostenja

Dashnor Sula

Eugen Isai

Zheni Gjergji

Më të lexuarat