Lajme të tjera
BREAKING NEWS

‘Bomba’ e radhës nga Spartak Ngjela: Ju tregoj lëvizjen që do ndodhë së shpejti në nivele të larta të politikës, ja çfarë më tha Rama

‘Bomba’ e radhës nga Spartak Ngjela: Ju tregoj lëvizjen
x

Politike

Surprizon Rudina Hajdari, si rrallëherë deputetja demokrate publikon foton e ëmbël të bashkëshortit e vajzës së saj dhe ka vetëm dy fjalë

Surprizon Rudina Hajdari, si rrallëherë deputetja demokrate publikon

Deputetja Rudina Hajdari tregohet e rezervuar për jetën e saj private. Të rralla janë foto e saj familjare në rrjetet sociale, mirëpo këtë here duket se ka bërë një përjashtim.

Rudina ka publikuar në Instagram një foto ku shfaqet bashkëshorti i saj sëbashku me vajzën, Sihanën.

Këtë foto Rudina e ka shoqëruar me mbishkrimin ‘Goca e babit’.

Kujtojmë se deputetja ka deklaruar se me bashkëshortin është njohur kur ndodhej në Amerikë dhe ishte vetëm 16 vjeçe, ndërsa aktualisht janë prindër të një vajze.

Surprizon Rudina Hajdari, si rrallëherë deputetja demokrate publikon

Më të lexuarat