BREAKING NEWS

Nga “Gërdeci”, te Kompleksi Partizani, kreu i SPAK zbardh detajet e hetimeve për dosjet e bujshme dhe paralajmëron reprezalje si në Kroaci e Rumani

Nga “Gërdeci”, te Kompleksi Partizani, kreu i SPAK zbardh
x

Politike

A synon të bëhesh kryeministër? Astrit Patozi befason me përgjigjen që i dha Arjan Çanit

A synon të bëhesh kryeministër? Astrit Patozi befason me

I pyetur në “Zonë e Lirë” nëse do të donte të bëhej kryeministër,  Astrit Patozi i është përgjigjur shkurt.

Pjesë nga intervista:

Çani: Astrit Patozi, ju duhet të deklaroni sonte publikisht se ambicia juaj e parë dhe e vetme në pjesën tjetër të jetës që ju ka mbetur, është të synoni të kapni karrigen e kryeministrit të Shqipërisë, po apo jo?”

Patozi: Jo. Mund të nxjerrim një person nga partia për kryeministër.

Më të lexuarat