Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

"Ta gëzojnë brezat", kryeministri Rama publikon fotot

Postuar: 15/11/2019 - 17:22

Gjithçka është gati në stadiumin më të ri në kryeqytet.

Pasi Federata Shqiptare e Futbollit hapi ankandin ku kompani të ndryshme vinin me ofertat e tyre, tashmë jo vetëm u vendos por u bë edhe zyrtare, kompania fituese u shpall ‘Air Albania’, dhe ish-stadiumi Qemal Stafa do të quhet ‘Air Albania Stadium’.

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet e mrekullueshme të stadiumit “Air Albania”.

Rama shkruan se stadiumi ka përfunduar.

“U KRY⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

TA GËZOJNË BREZAT--------⚽️

#FORCASHQIPËRIA❤️”

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 05/12/2019 - 23:58

Në Shqipëri parlamenti zgjodhi sot prokurorin e ri të përgjithshëm, duke votuar në mbështetje të kandidatit Olsian Çela.

Postuar: 05/12/2019 - 22:33

Avokati Spartak Ngjela i ftuar në emisionin “360 Gradë” tha se kryeministri Rama nuk

Postuar: 05/12/2019 - 22:08

Nesër do të bëhet prezantimi i Prokurorit të ri të Përgjithshëm, Olsian Çela i cili u zgjodh sot

Postuar: 05/12/2019 - 22:00

Ministri fuqiplotë Bledi Çuçi është shprehur në një linjë me kryeministrin Rama sa i takon abuziv

Postuar: 05/12/2019 - 21:51

Ministri fuqiplotë Bledi Çuçi, i cili është caktuar nga  kryeministri për të përballuar situ

Postuar: 05/12/2019 - 21:42

Ministri i Mjedisit, Blendi Klosi pranoi që ka patur një plasaritje të vogël në shtëpinë e tij ng

Postuar: 05/12/2019 - 21:36

Spartak Ngjela i ftuar në emsionin ‘360 gradë’ tha se kryeministri Edi Rama nuk e di