Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

"Ta them unë që bëre gabim!", Spartak Ngjela sherr me ish-deputeten e LSI-së

Postuar: 14/03/2019 - 22:12

Avokati Spartak Ngjela është përplasur me ish-deputeten e LSI, Nora Malaj, në një debat për situatën politike.  Ngjela ka kritikuar opozitën për vendimin për djegien e mandateve, duke thënë se ata kanë bërë gabim.

Ndër të tjera, avokati i është drejtuar ish-deputetes, duke i thënë se nuk ka kulturë. Kjo ka tensionuar situatën, teksa Malaj ka deklaruar se e ka shumë problem aktin e komunikimit.

Pjesë nga debati:

Ngjela: Nuk keni kulturë ju.

Malaj: Nuk më pëlqen ky lloj komunikimi. Aktin e komunikimit e kam shumë problem. Na respektoni, se ju ngrihet vlera. Ju jeni njeriu që keni provuar qasjen politike, keni lidhje të ngushta me ndërkombëtarët dhe i shërbeni atdheut.

Ngjela: Zonjë, ju thashë që bëtë gabim, do ta tregojë koha. Unë të them që ke bërë gabim, do ta shohim.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/03/2019 - 19:58

 Deputeti Myslym Murrizi i ka kthyer një përgjigje të hidhur Presideniti Ilir Meta, pas deklaratës së këtij të fundit se për të zgjidhur krizën politike në vend, ishte i gatshëm jo vetëm të linte mandatin por të

Postuar: 20/03/2019 - 19:54

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha në një postim në rrjetet sociale, tregon se gjatë vi

Postuar: 20/03/2019 - 19:26

Ish deputeti i PD, Klevis Balliu, i është bashkuar protestës së banorëve të Astirit duke deklarua

Postuar: 20/03/2019 - 19:10

Ndërsa nga Ilir Meta vijnë deklarata të forta për zgjidhjen e krizës, dy drejtuesit e partive kry

Postuar: 20/03/2019 - 18:44

Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, i pranishëm në protestën e sotme t

Postuar: 20/03/2019 - 18:40

Presidenti Ilir Meta deklaroi nga Pogradeci  tha se do të ishte gati të jepte dorëheqjen nga

Postuar: 20/03/2019 - 18:21

Ish-deputetët e LSI-së janë bashkuar protestës së banorëve të Unazës së Re.