BREAKING NEWS

Dy muaj nga tërmeti shkatërrimtar i 26 nëntorit, sizmiologu qetëson qytetarët pas lëkundjeve të sotme

Dy muaj nga tërmeti shkatërrimtar i 26 nëntorit, sizmiologu
x

Politike

Tahirit nuk i del inati, nxjerr foton që nuk pritej dhe lëshon paralajmërimin e fortë: Letrat me të cilat kërkoi arrestimin tim në Parlament...

Tahirit nuk i del inati, nxjerr foton që nuk pritej dhe lëshon

I revoltuar nga shtyrja e seancës gjyqësore të ditës së sotme, ish-ministrin Saimir Tahiri ka reaguar sërish me një postim në Instagram. Ai ka publikuar një foto ku duket i thinjur, duke ironizuar pritjen që po bën me shtyrjen e njëpasnjëshme të seancave gjyqësore.

“Duke pritur gjyqin…. Nje gjyq qe duhet te ishte shembull korrektese e profesionalizmi, u shty edhe sot. Hera 1re u shty se posta padashje kishte grisur letrat. Hera e 2te se polici nuk kishte bere njoftimet. Hera e 3te (sot) se Prokuroria kishte humbur ca letra e nuk i gjente dot. Letrat me te cilat kerkoi arrestimin tim ne parlament, sot i kishin humbur.  QESHARAAAAAKE!!!!! Shty e shty e shty…por dita ime nuk largohet dot”, shkruan Tahiri krahas fotos.