BREAKING NEWS

“Opozita fshihet pas një copë letre”/ Balla i përgjigjet ‘flakë për flakë’ Alibeajt, ‘thumbon’ ashpër edhe Ilir Metën: PS ka vetëm një kusht për zgjedhjen e Presidentit të ri!

“Opozita fshihet pas një copë letre”/ Balla i
x
BREAKING NEWS

“Jemi gati deri në 12 të natës”/ Alibeaj flet për emrin e Presidentit të ri të vendit dhe i dërgon mesazhin e fortë socialistëve: PS i iku marrëveshjes, ne i qëndrojmë!

“Jemi gati deri në 12 të natës”/ Alibeaj flet
x
BREAKING NEWS

Nxehet situata në selinë blu, zbulohet lëvizja që po përgatit Sali Berisha për të nxjerrë ‘jashtë loje’ Alibeajn dhe mbështetësit e tij, ja çfarë pritet të ndodhë në orët në vijim

Nxehet situata në selinë blu, zbulohet lëvizja që po
x
BREAKING NEWS

Zhduket pa asnjë gjurmë 29-vjeçari në Tiranë, Klodiana Lala zbulon lidhjen e tij me të ekzekutuarin Can Kariqin, mikun e ngushtë të Ervis Martinajt (EMRI+FOTO)

Zhduket pa asnjë gjurmë 29-vjeçari në Tiranë,
x
BREAKING NEWS

A do ketë kallëzime në SPAK për disa kryebashkiakë? Manja paralajmëron 'tërmet' në nivele të larta: Do t’i bëjmë publike sapo të kemi…

A do ketë kallëzime në SPAK për disa kryebashkiakë?
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? Shpërthen keq Klodiana Lala: Të paktën të bënin sikur...

Çfarë ndodhi? Shpërthen keq Klodiana Lala: Të paktën
x
BREAKING NEWS

Mbledhja e qeverisë, ministrja Evis Kushi komunikon vendimin e rëndësishëm për maturantët

Mbledhja e qeverisë, ministrja Evis Kushi komunikon vendimin e
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja amerikane del me mesazhin e rëndësishëm për Ballkanin: NATO e shqetësuar për...

Ambasadorja amerikane del me mesazhin e rëndësishëm për
x

Politike

“Takimi i Bashës në Fier dhe i Berishës në Shkodër”, “shpërthen” Mentor Kikia: Na çatë tr*pin, shkoni votohuni dhe jepini fund kësaj histerie

“Takimi i Bashës në Fier dhe i Berishës në

Ish-kryeministri Sali Berisha dhe kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha kanë zhvilluar ditën e sotme takime me demokratët, në Shkodër dhe Fier.

Në lidhje me këtë ka reaguar edhe gazetari Mentor Kikia. Ai shkruan se të dy thonë se kanë shumicën dhe se janë e ardhmja.

I revoltuar Kikia shkruan se PD duhet të shkojë në votim dhe t’i jepet fund kësej histerue që vijon në PD prej 5 muajsh.

Postimi i plotë i Kikisë:

Plot ne Fier, e plot ne Shkoder.

Jemi shumice – thote njeri.

Jemi shumice – thite tjetri.

4500 delegate ne kongresin e njerit

5007 ne kongresin e tjetrit.

Mashtrues – thote njeri per tjetrin

Mashtrues – thote tjetri per tjetrin.

Njeri thote se tjetrit ia mbush sallen PS-ja

Tjetri thote se tjeteit ia mbush sallen LSI-ja.

E ardhmja – thote njeri

E ardhmja – thote tjetri

Na cate trapin, keni 5 muaj. Njerezit nuk ua numerojme dot, as i verifikojme sot se me ke jane. As ne salla, as ne sheshe, as ne stadiume.

Shkoni votohuni, pasi votat numerohen dhe jepini fund kesaj histerie qe po trullos popullin nate e dite.

Më të lexuarat