Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Tani që do jemi dhe pa rroga…”, Paloka bën deklaratën e fortë dhe zbulon skemën si do bëhen me para

Postuar: 20/02/2019 - 14:11

Lidhur me lajmin e publikuar në disa media se Paloka dhe Strazimiri po përgatisin një grup të gatshëm për të dhunuar parlamentin të përbërë nga kriminela, kanë reaguar dy demokratët.

Pas Strazimirit që kapej direkt me Mero Bazen, Paloka shkon edhe më tej, teksa thotë që tani që do jenë pa rroga, do i vinë në ndihmë paratë e fituara në gjyqe shpifjesh.

Reagimi i Palokës:

Sherbetoret e Rames , nuk heqin dore.

Te jesh i ndershem dhe ti sherbesh Rames sot duhet te jesh deficent nga mendja.

Po te mos jesh deficent por ti sherbesh Rames, je thjesht nje qelbesire i zhgerryer ne llum si Rama.

Sot kane mbetur fare pak ata qe vazhdojne te mbrojne Ramen sepse dhe atyre qe kane qene dikur mbeshtetes te forte te tij, sot ju vjen turp ti dalin ne krah. Kane mbetur vetem me te ndyret qe jane te zhgerryer keq dhe qe e dijne se neser Rama do i marre me vete.

Kur i vjen ngordhja padronit, sherbetoret behen edhe me te neveritshem.

Se fundmi kane botuar nje mashtrim ordiner, te denje vetem per ata, sikur une dhe Strazimiri paskemi qene dje ne Lezhe per te rekrutuar persona me precedente penal…

Asnjeri as tjetri dje nuk kemi levizur nga Tirana, madje kemi qene dhe ne sy te publikut dhe kamerave gjithe diten.

Po me sa duket tani qe do jemi dhe pa rroga, do na vijne indirekt ne ndihme qelbesit e Rames.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/08/2019 - 23:30

Shkodra po kalon një situatë mjaft të paqartë, pas dorëheqjes në marrjen e detyrës nga kryebashkiaku i dale nga zgjedhjet e 30 qershorit, Valdrin Pjetri.

Postuar: 23/08/2019 - 23:25

Kryebashkiakja në ikje e Shkodrës, Voltana Ademi do ta ketë mjaft të vështirë e me pikëpyetje ush

Postuar: 23/08/2019 - 23:00

Kryeministri Edi Rama ka dhënë një lajm të mirë!

Postuar: 23/08/2019 - 22:18

Ish-deputeti i PD-së Klevis Balliu nuk i ka kursyer akuzat ndaj kryeministrit Edi Rama, teksa par

Postuar: 23/08/2019 - 21:08

Shtatori pritet të sjellë zhvillime të forta, sa i takon krizës politike në vend.

Postuar: 23/08/2019 - 20:02

Një prej bashkëpunëtorëve më të ngushtë të kryebashkiakes së Shkodrës, Voltana Ademi, jep dorëheq

Postuar: 23/08/2019 - 19:55

Kryetari i PD Lulzim Basha me anë të një statusi në “Facebook” shkruan se sot Europa