BREAKING NEWS

“Epoka e Presidentit po vdes, janë dekompozuar...”, Frrok Çupi lëshon ‘bombën’ e radhës, paralajmëron fundin e Ilir Metës

“Epoka e Presidentit po vdes, janë dekompozuar...”, Frrok
x

Politike

“Tao i ... që flet”, Paloka ofendon rëndë politikanin gjerman dhe i bën krahasimin e çuditshëm

“Tao i ... që flet”, Paloka ofendon rëndë politikanin

Ditën e sotme në Shqipëri ka mbërritur delegacioni gjerman në kuadër të një turi rajonal.

Në një konferencë për shtyp, Josip Juratoviç, anëtar i Bundestagut u shpreh se fajin që ikin shqiptarët nga Shqipëria e ka opozita që ka dal nga Parlamenti.

Për këtë ka reaguar ish-deputeti i PD, Edi Paloka, i cili e krahason me kreun e grupit parlamentar Taulant Ballën. Sipas Palokës, Juratoviç nuk lejoi gazetarët të bënin pyetjet që dëshironin.

Sapo degjova nga nje i ftuar i Tao Palles qe fliska gjermanisht se “fajin qe ikin shqiptaret nga Shqiperia e ka opozita qe ka dal nga Parlamenti...”. Dikush nga gazetaret donte ta pyeste : a e lexon Bildin ky Tao qe flet gjermanisht. Po sic thane gazetaret e pranishem edhe mikrofonin dhe te drejten per pyetje e jepte nje Tao tjeter ...

Më të lexuarat