Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Taulant Balla i jep vlerësimin, kush është personi i veçantë që bën bashkë PS dhe LSI në Elbasan (Foto)

Postuar: 12/07/2019 - 20:45

Peshëngritësi, Kampion Europe, Briken Calaj ka bërë bashkë PS dhe LSI. Nga Elbasani ai është dekoruar me titullin 'Nderi i Qarkut', ku në këtë ceremoni për nder të tij kanë qenë të pranishëm miq, sportistë si dhe politikan të shumtë. Mes këtyre të fundit kanë qenë, deputeti PS, Taulant Balla, ish-kryebashkiaku I Elbasanit Qazim Sejdini, si dhe ai I Cërrikut, Altin Toska që vjen nga radhët e LSI.

Calaj është vlerësuar si një sportist i zoti që i ka dhënë shumë qytetit të Elbasanit. Deputeti i PS, Taulant Balla ka vlerësuar Calajn duke thënë se është shtysë për mazhorancën që te kontribojë për sportistë elitare.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/10/2019 - 23:59

Kryeministri Edi Rama ka nisur aksionin pas mos hapjes së negociatave me BE.

Postuar: 21/10/2019 - 23:52

Kreu i LZHK-së, Dashmair Shehi  tha se është i gatshëm për të hyrë në zgjedhje të parakohshm

Postuar: 21/10/2019 - 23:45

Deputeti socialist Taulant Balla tha se Partia Socialiste nuk mbron askënd, por vë drejtësinë të

Postuar: 21/10/2019 - 22:55

Deputeti socialist Taulant Balla u shpreh se Kodi i Ri Zgjedhor do të votohet deri në fund të kët

Postuar: 21/10/2019 - 22:33

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma tha se opozita ia la të gjitha pushtetet Edi Ramë

Postuar: 21/10/2019 - 22:20

Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi  tha se kryeministri Rama po synon që çdo pushtet ta ketë nën

Postuar: 21/10/2019 - 22:15

Gazeta prestigjioze amerikane Financial Times ka sulmuar në mënyre të ashpër vendimin e Këshillit