BREAKING NEWS

Pandemia e COVID! Rama publikon të dhënat dhe jep lajmin fantastik: Krenarë, por kujdes se shikoni ç’po ndodhet në... (Foto)

Pandemia e COVID! Rama publikon të dhënat dhe jep lajmin fantastik:
x

Politike

Taulant Balla nxjerr videon për Lulzim Bashën që po qarkullon me shpejtësi

Taulant Balla nxjerr videon për Lulzim Bashën që po qarkullon me

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha publikoi një video në Facebook ku këshilloi shqiptarët e pakënaqur të ndërrojnë drejtuesit e tyre.

“Zëvendësojini! Kurrë mos e humbni shpresën për Shqipërinë! Nuk jeni të kënaqur me drejtuesit? Zëvendësojini!” shkruan kryedemokrati në postimin e tij.

Megjithatë, nuk ka vonuar as kundërpërgjigjia nga Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Taulant Balla.

Balla ka publikuar në rrjetin social Facebook një video ironizuese nga selia e PD ku shihet të dalin një sërë personazhesh të njohura, pasi kanë përfunduar takimin me Bashën. Ajo që bie në sy është se kryedemokrati u ka premtuar të gjithëve që do të kandidojnë të dytët në listën e Tiranës për deputet.

“Nuk ju pëlqejnë GËNJESHTARËT? MOS I VOTONI!”, shkruan Balla.

Më të lexuarat