Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar
x

Politike

Taulant Balla nxjerr mesazhin e Lulzim Bashës dhe i jep paralajmërimin e fortë: Kjo nuk harrohet kurrë. Ti e promovove kur ishe...

Taulant Balla nxjerr mesazhin e Lulzim Bashës dhe i jep paralajmërimin

Teksa ka shpërndarë mesazhin e kryedemokratit Lulzim Basha kushtuar 4 “Dëshmorëve të Atdheut, të vrarë në krye të detyrës, kreu i Grupit Parlamentar të PS-së Taulant Balla thotë se dora kriminale e lidhur me Lulzim Bashën në zgjedhjet e 2009, u mbështet nga “komandanti” policisë që tradhtoi dëshmorët.

Ai thekson se drejtësia vonon por nuk harron.

“Nderim dhe respekt dëshmorëve. Ne nuk harrojmë se dora kriminale e lidhur me LBPD në zgjedhjet e 2009, u mbështet nga “komandanti” policisë që tradhëtoi dëshmorët. Ky u gradua&promovua nga Lulezim Basha Ministër i Brendshëm vetëm një muaj më pas. Drejtësia vonon, por s’harron”, shkruan Balla.

Taulant Balla nxjerr mesazhin e Lulzim Bashës dhe i jep paralajmërimin

Më të lexuarat