BREAKING NEWS

E rëndë, plagoset me armë zjarri një i mitur në Pukë

E rëndë, plagoset me armë zjarri një i mitur në
x
BREAKING NEWS

“Mu shkrep arma pa dashje”, plagosi shokun, jepet vendimi për efektin e FNSH

“Mu shkrep arma pa dashje”, plagosi shokun, jepet vendimi për
x
BREAKING NEWS

Tymi ‘pushton’ qiellin, çfarë po ndodh në gadishullin e Karaburunit

Tymi ‘pushton’ qiellin, çfarë po ndodh në
x
BREAKING NEWS

Pas finales së madhe të Conference League, kryeministri Rama falenderon publikisht...: Këta i zbardhen faqen Shqipërisë

Pas finales së madhe të Conference League, kryeministri Rama
x
BREAKING NEWS

“Opozita fshihet pas një copë letre”/ Balla i përgjigjet ‘flakë për flakë’ Alibeajt, ‘thumbon’ ashpër edhe Ilir Metën: PS ka vetëm një kusht për zgjedhjen e Presidentit të ri!

“Opozita fshihet pas një copë letre”/ Balla i
x
BREAKING NEWS

“Jemi gati deri në 12 të natës”/ Alibeaj flet për emrin e Presidentit të ri të vendit dhe i dërgon mesazhin e fortë socialistëve: PS i iku marrëveshjes, ne i qëndrojmë!

“Jemi gati deri në 12 të natës”/ Alibeaj flet
x
BREAKING NEWS

Nxehet situata në selinë blu, zbulohet lëvizja që po përgatit Sali Berisha për të nxjerrë ‘jashtë loje’ Alibeajn dhe mbështetësit e tij, ja çfarë pritet të ndodhë në orët në vijim

Nxehet situata në selinë blu, zbulohet lëvizja që po
x
BREAKING NEWS

Zhduket pa asnjë gjurmë 29-vjeçari në Tiranë, Klodiana Lala zbulon lidhjen e tij me të ekzekutuarin Can Kariqin, mikun e ngushtë të Ervis Martinajt (EMRI+FOTO)

Zhduket pa asnjë gjurmë 29-vjeçari në Tiranë,
x

Politike

Taulant Balla reagon pas dëbimit të tenistit serb: Mund të jesh kampione bote, por i thua shnet turneut kur nuk je…

Taulant Balla reagon pas dëbimit të tenistit serb: Mund të jesh

Vendimi i Australisë për të dëbuar kampionin e tenisit Novak Gjokoviç ka nxitur reagime të shumta si në botë edhe në vendin tonë.

Pas Erion Braçes, i cili ironizonte në një postim duke krahasuar situatën me personazhet e njohur publikë shqiptarë, ka reaguar edhe Taulant Balla.

Kreu i grupit parlamentar të PS, thotë se rregullat dhe ligji janë njësoj për të gjithë.

“LIGJI DHE RREGULLAT JANË PËR TË GJITHË NJËLLOJ!

Mund të jesh kampion bote, por nëse duhet të jesh i vaksinuar dhe nuk je, të deportojnë e të nisin për në shtëpi dhe i thu shnet turneut. Vendimi i Australisë me tenistin Djokovic ishte shembull”, shkruan Balla.

Më të lexuarat