BREAKING NEWS

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i përgjigjet Sali Berishës

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i
x

Politike

“Të aplikohet te pacientët e infektuar me Covid-19 terapia me plazmë”, qytetarët ‘masakrojnë’ presidentin Meta: Ku ishe, urgjentisht të...

“Të aplikohet te pacientët e infektuar me Covid-19 terapia me

Ditën e sotme presidenti Ilir Meta bëri thirrje që të aplikohet terapia me plazmë hiperimune (konvaleshente) pasi ka rezultuar e dobishme për pacientët me COVID-19. Mirëpo pas kësaj deklarate të presidentit nuk kanë munguar as kritikat e qytetarëve, ku duket që nuk janë farë të kënaqur me punën e bërë nga presidenti. Këtë revoltë ata e kanë shprehur me anë të komenteve.

“Oooo shoku komunist po ku ishe deri tani ti o njeriiii qe ne maj eshte thene kjo kurse ju ne shqiperi e diskutoni tani dhe nje zot e din kure do realizoni ......Duhet populli i Beirutit ne tirane me protestu mu derguar ne shtepi te gjithve ........ ti e din shume mire se cfar sistemi shebdetsie ka shteti ku ju jeni nr 1 ......urrgjentisht duhej marre marre masa”, i shkruan një qytetar.

Më pas një tjetër qytetar i kthehet:”Shpejt u menduat. Beni edhe njehere protesta, perhapeni sa me shume infeksionin, talluni mir me popullin dhe pastaj aplikoni terapine hiper imune”.

“Të aplikohet te pacientët e infektuar me Covid-19 terapia me“Të aplikohet te pacientët e infektuar me Covid-19 terapia me