BREAKING NEWS

Çfarë po synon presidenti me 2 marsin? Kreshnik Spahiu zbulon skenarin e Metës për rrugëtim të ri në politikë

Çfarë po synon presidenti me 2 marsin? Kreshnik Spahiu zbulon
x

Politike

"Për të bërë show", Dashamir Shehi flet ‘pa filtra’ për pijen

"Për të bërë show", Dashamir Shehi flet ‘pa
Kreu i LZHK-së Dashamir Shehi i ngacmuar lidhur rreth pijes tha se po të kishte mundësi do t’i kthehej sërish. Shehi u shpreh se  ‘një gotë para’ të jep mundësi të flasësh gjëra që nuk thuhen dhe sigurish të bësh edhe show.
 
Krasta: Dua të flas në përgjithësi për marrëdhënieneme ektravagante me pijen
 
"Po të kisha mundësi do t’i rikthehesha, është një mënyrë jetese në Shqipëri, për të bërë show, për të thenë gjëra që nuk thuhen pa një gotë para. Shpeshherë ka ndonjë shpenzim kush është më saraf," tha Shehi  i ftuar në  emisioninin “A Show” .