BREAKING NEWS

Modeli suedez më i suksesshmi në përballimin e Covid-19, shpërthen shefi i Epidemiologjisë ndaj kritikëve dhe tregon çelësin e suksesit: Mos qeshni me ne, bëni mirë të mësoni diçka nga përvoja jonë

Modeli suedez më i suksesshmi në përballimin e Covid-19,
x

Politike

Të gjithë sy e veshë për vendimin që pritet të japë nesër KE, Manjani: Opsioni i mos çeljes të negociatave, më i keqi për ne, vetëm Ramës mund ti bëjë punë disi

Të gjithë sy e veshë për vendimin që pritet të

Të gjithë presim nesër verdiktin final të KE për çeljen apo jo të negociatave për Shqipërinë në BE, vjen reagimi i ish ministrit të Drejtësisë, Ylli Manjani.

Përmes një postimi në ‘Facebook’ opsioni i mos çeljes të negociatave është më i keqi për ne. Mes ironisë Manjani tha se vetëm Ramës mund t’i bëjë punë ky opsion.

“Opsioni i mos çeljes të negociatave, qoftë dhe me kushte, është pa dyshim më i keqi për ne!
Vetëm Ramës mund ti bëjë punë disi…”, shkruan Manjani.