BREAKING NEWS

Kishte humbur shikimin nga tërmeti, koronavirusi i merr jetën pedagogut të njohur

Kishte humbur shikimin nga tërmeti, koronavirusi i merr jetën
x

Politike

“Të jesh në paqe mike e mirë”, Erion Braçe mesazh prekës për ndarjen nga jeta të Aneta Ramës: E kam me vete zërin tënd, e revoltën që na bënte bashkë!

“Të jesh në paqe mike e mirë”, Erion Braçe

Kryeministri Edi Rama është në zi, pasi sot humbi në moshën 82-vjeçare nënën e tij, Aneta Rama. Mesazhe të shumta ngushëllimi i janë dërguar kryeministrit në këtë ditë të mbushur me hidhërim për të dhe familjarët e tij.

Ngushëllime për ndarjen nga jeta të Anetës ka shprehur në rrjetet sociale edhe zv.kryeministri Erion Braçe, i cili tregon edhe raportin që ka pasur më nënën e kryeministrit.

“Te jesh ne paqe mike e mire!

E kam me vete zerin tend,

revolten qe na bente bashke;

MIRESINE TENDE!

Lamtumire!”, shkruan Braçe.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Te jesh ne paqe mike e mire! E kam me vete zerin tend, revolten qe na bente bashke; MIRESINE TENDE! Lamtumire!

A post shared by Erion Brace (@erionbrace) on