Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar
x

Politike

Të njohur ndryshe edhe si kritikë të lidershipit Basha/ Ja çfarë thotë Bujar Nishani për rikthimin në PD të Genc Rulit dhe Besnik Mustafajt

Të njohur ndryshe edhe si kritikë të lidershipit Basha/ Ja

Ish-presidenti Bujar Nishani, rikthimin e dy kolegëve të tij Ruli e Mustafaj, të njohur ndryshe edhe si kritikë të lidershipit Basha e sheh si hapje të Partisë Demokratike.

Gjithëpërfshirja thotë se duhet të jetë kombinim i elitave dhe promovimit të të rinjve në radhët e demokratëve.

“Është një proces, i cili lë hapësirë për këdo, jo vetëm për të gjithë atë grupim njerëzish që ka qenë pjesë përfaqësuese apo me eksperiencë e partisë. Çështja e gjithëpërfshirjes është e një dimensioni shumë më të lartë”, tha Nishani.

Më të lexuarat