BREAKING NEWS

“Nuk ka arsye që ta mbajmë pagën minimale aty, por...”, Rama jep lajmin fantastik për shqiptarët

“Nuk ka arsye që ta mbajmë pagën minimale aty,
x

Politike

Të qeshura e përqafime, ja çfarë nuk u pa nga takimi i papritur mes Bashës dhe Kryemadhit mbrëmjen e sotme në selinë blu (VIDEO)

Të qeshura e përqafime, ja çfarë nuk u pa nga takimi i

Kreu i PD-së, Lulzim Basha dhe Monika Kryemadhi kanë zhvilluar një takim mes tyre në selinë blu mbrëmjen e sotme.

Takimi duket se ka shkuar shumë mirë dhe se palët nuk kanë pasur mosmarrëveshje mes tyre për vetë faktin se Basha po përcillte Kryemadhin ato u panë të qeshur dhe duke u përqafuar mes tyre.

Në fund pas bisedës, para se të hipnin në makinat e tyre, u kthyen nga kamerat duke u buzëqeshur gazetarëve.

 Kujtojmë se ditën e nesërme është afati i fundit i regjistrimit të koalicioneve në KQZ për zgjedhjet  e 25 prillit.