BREAKING NEWS

Superoperacioni i policisë, shkon në 40 numri i personave të shoqëruar, sekuestrohen shuma të mëdha parash dhe pasuri të tjetërsuara, në skemë janë përfshirë njerëz të botës së krimit

Superoperacioni i policisë, shkon në 40 numri i personave të
x

Politike

"Të shkarkohet Palmer", LSI sulmon SHBA-të për të dërguarin e posaçëm të Ballkanit Perëndimor

"Të shkarkohet Palmer", LSI sulmon SHBA-të për të

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani, në Facebook komenton shkarkimin e ish-Këshilltarit të Sigurisë, John Bolton që u shkarkua  disa ditë më parë nga Presidenti Trump.

Manjani shkruan se kur Trump të shkarkojë Palmerin,  përfaqësuesin e Posaçëm për Ballkanin Perëndimor, dhe atëherë do i rikthehet besimi tek politika amerikane.
 
“Trump ka shkarkuar këshilltarin e Tij John Bolton?! Kjo dihej.
Kur të shkarkojë Palmer-in, ndoshta më rikthehet besimi tek politika Amerikane…”, shkruan Manjani.
 
Presidenti amerikan Donald Trump  njoftoi shkarkimin e Bolton, përmes një postimi në rrjetin social twitter, disa ditë më parë.