BREAKING NEWS

Gjykata Supreme i jep ‘goditjen’ e rëndë George Sorosit, i bllokon fondet me vendim të prerë (Përplasja mes organizatës dhe Kongresit)

Gjykata Supreme i jep ‘goditjen’ e rëndë George Sorosit, i
x

Politike

“Të vraftë Zoti o mashtrues”, Kreshnik Spahiu publikon videon që nxjerr zbuluar lulzim Bashën

“Të vraftë Zoti o mashtrues”, Kreshnik Spahiu publikon

Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi Kreshnik Spahiu ka ironizuar keq kreun e Partisë Demokratike, Lulzim Bashën.

Ai ka ironizuar Bashën duke i kujtuar betimin që kishte bërë për të futur në burg Damian Gjiknurin.

Spahiu shkruan:

Të vraftë Zoti o mashtrus / U Betua në kishën e Laçit se do e arrestonte Damian Gjiknurin

(shiko videon e njeriut pa besë dhe fe) ????