BREAKING NEWS

Shpërthen një tjetër vatër, shënohet rasti i parë me koronavirus në qytetin që deri tani ishte imun, infektohet një shitës në treg

Shpërthen një tjetër vatër, shënohet rasti i parë
x

Politike

Teatri u shemb! Petro Koçi e thotë hapur: Është më pak mëkat se prishja e provave të 21 Janarit

Teatri u shemb! Petro Koçi e thotë hapur: Është më

Shembja e Teatrit Kombëtar ka shkaktuar shumë trazira.

Zv.ministri i Mbrojtjes Petro Koçi shprehet se prishja e kësaj godine sikur të ishte mëkat, është disa herë më pak se prishja e provave që kishin në sistemin e kamerave të kryeministrisë në 21 janar.

“Prishja e teatrit edhe sikur te ishte mekat eshte disa here me pak sesa prishja e provave qe kishin regjistrimet ne sistemin e kamerave te kryeministrise ne 21 Janar.
Ndersa per ndertesen e Teatrit Popullor mirefilli vazhdoj te mendoj se ai vend pune i ngjan nje uzine kimike per nga vdekjet e cuditshme dhe te parakohshme te njerezve qe punonin brenda tij”, shkruan Petro Koçi.