BREAKING NEWS

Një humbje e madhe / Koronavirusi i merr jetën aktorit dhe regjisorit të famshëm shqiptar

Një humbje e madhe / Koronavirusi i merr jetën aktorit dhe regjisorit
x

Politike

Teksa po fliste për 4 të vrarët e 21 Janarit, Sali Berishës i përplasen "në fytyrë" skandalet e rënda: Shko vetë me këmbët e tua në burg...

Teksa po fliste për 4 të vrarët e 21 Janarit, Sali Berishës

Sali Berisha ka dhënë një intervistë dje në darkë në një studio televizive duke justifikuar vrasjen e 4 protestuesve të 21 janarit 2011 nga ana e Gardës së Republikës.

Deklaratat e tij janë pasuar nga reagime të ashpra të qytetarëve, të cilët nuk e kanë kursyer ish-kryeministrin edhe pse në faqen e tij të rrjetit social.

Teksa ai rrëfente ngjarjen, komentuesit e cilësojnë vrasës. Ata i kërkojnë që pas rrëfimit Berisha tw shkonte me këmbët e veta drejt burgut pasi wshtw fajtori kryesor.

“Dil dhe rrefe si i vrave 4 persona dhe pas rrefimit shko vet me kembet e tua ne burg”, i shkruan një qytetar.

Disa nga komentet

Teksa po fliste për 4 të vrarët e 21 Janarit, Sali Berishës

Teksa po fliste për 4 të vrarët e 21 Janarit, Sali Berishës

Teksa po fliste për 4 të vrarët e 21 Janarit, Sali Berishës

Teksa po fliste për 4 të vrarët e 21 Janarit, Sali Berishës