BREAKING NEWS

Gati 4 mijë testime! Ja sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri, zbulohen zonat më 'të nxehta'

Gati 4 mijë testime! Ja sa raste të reja me COVID u regjistruan
x

Politike

Temperaturat e ulëta nuk janë pengesë për Yuri Kim, ambasadorja shfaqet në rrugët e Tiranës si kurrë më parë (FOTOT)

Temperaturat e ulëta nuk janë pengesë për Yuri Kim,

Temperaturat e ulëta të ditës së sotme nuk e kanë ndaluar Ambasadoren amerikan, Yuri Kim të shijojë fundjavën.

Në Instagram ku ka postuar disa foto, Kim ka zgjedhur qendrën e kryeqytetit dhe Liqenin Artificial, për të një shëtitje me miqtë e saj.

Dhe e ndodhur në qendër, pranë bustit të Skënderbeut, ambasadorja nuk ka harruar të përkujtojë 553-vjetorin e vdekjes së Heroit tonë Kombëtar.

“Është një ditë e mrekullueshme në Tiranë, perfekte për një shëtitje. Së bashku me miqtë e mi italianë dhe suedezë, ne nderojmë Skenderbeun, i cili vdiq më 17 janar të vitit 1468. Fryma e tij e këmbënguljes dhe e guximit qoftë e përjetshme!”, shkruan Yuri Kim krahas fotove.

Temperaturat e ulëta nuk janë pengesë për Yuri Kim,Temperaturat e ulëta nuk janë pengesë për Yuri Kim,

Temperaturat e ulëta nuk janë pengesë për Yuri Kim,