BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Një viktimë në 24 orët e fundit, ja sa infektime janë regjistruar

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën
x
BREAKING NEWS

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh çmimin marramendës që kushton: 15 mijë dollarë vetëm në një orë për të udhëtuar. Lëviz me flatra...

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur mëshirë/ Arrestohet djali i humoristit të njohur shqiptar. Zbardhet ngjarja

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur
x
BREAKING NEWS

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon ambasadorja Yuri Kim dhe jep mesazhin e fortë

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon
x
BREAKING NEWS

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do të përballen me reshje masive dhe rrufe gjatë fundjavës. Ja kur pritet më e keqja

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm, ndërron jetë drejtori i këtij gjimnazi në Shqipëri (EMRI)

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm,
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët për të nisur protestat pas 11 dhjetorit, tubime para Kryeministrisë dhe selisë së PD

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët
x
BREAKING NEWS

Berishës i vijnë sinjale të këqija, prokuroria në presion nga amerikanët për arrestimin e tij, dyshi i ambasadës vizitë blic në selinë e PD

Berishës i vijnë sinjale të këqija, prokuroria në
x

Politike

Tension në Kuvend! Vokshi kapet keq me Ballukun: Kjo është e turpshme!  O zonja ministre heshtni kur flas unë

Tension në Kuvend! Vokshi kapet keq me Ballukun: Kjo është e

Deputetja Albana Vokshi ka replikuar me ministren Belinda Balluku dhe shkak janë bërë ndërtimet në unazën e re të Tiranës.

PJESË NGA BISEDA:

Balluku: Kur të përfundojë unaza e gjithë Tirana do të kalohet për 20 minuta. Ne çojmë tek qytetarët punonjësit e ARRSH. Na lini të bëjmë punën tonë.

Vokshi: Të thoni që nuk shihni banorët që protestojnë është turp.

Balluku: Aaaa tek sheshi Shqiponja.

Vokshi: Është turp të thoni që nuk i shihni që duan të kontaktojnë me ju. O zonja ministre heshtni kur flas unë. Ministrja të mos ndërhyjë. Është e paedukatë që ndërhyni. Është e turpshme për të thënë se nuk shohë një protestë me qindra banorë. O gënjeni ju, o gënjen ARRSH. Kush gënjen ju apo ARRSH? Po ne jemi ndryshe si PD, kemi shpronësuar pa certifikata legalizimi. Kujtoni bregun e lumit, i keni qëlluar dhe dhunuar.