BREAKING NEWS

“Ju heqim non gratat”/ Skandali i McGonigal, "bomba" nga Milaim Zeka: Ja premtimi për Gjykatën e Hagës

“Ju heqim non gratat”/ Skandali i McGonigal, "bomba" nga
x
BREAKING NEWS

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për të plagosur

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të shokuar, na ka lënë pa fjalë

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të
x
BREAKING NEWS

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të reja për ngjarjen e rëndë në Gramsh

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit te Sheshi Skënderbej, policia del me thirrjen e rëndësishme për qytetarët

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit
x
BREAKING NEWS

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e rëndësishëm, zbardhen me shpejtësi detajet

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e viktimave, fqinji rrëfen situatën mes vëllezërve

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e
x
BREAKING NEWS

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi Ramën: Është një goditje e madhe

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi
x

Politike

Tensione në Kuvend/ “Kush je ti”?, Alibeaj debat të fortë me Edi Ramën: Ta tregoj unë kush jam…

Tensione në Kuvend/ “Kush je ti”?, Alibeaj debat të

Kuvendi, mazhoranca ka votuar sot me 62 vota pro dhe 19 kundër kërkesën për tI futur në seancë plenare për miratim me procedurë të përshpejtuar projektligjin për Portin e Durrësit.

Për mënyrën e votimit, deputeti i PD Enkelejd Alibeaj reagoi dhe kërkoi që të deklarohet se kush ka votuar pro këtij projektligji.

Kjo solli dhe një debat në distancë me kryeminstrin Edi Rama.

Alibeaj: Të paktën minimumin e rregullores duhet ta ndiqni.
Duhet t’i jepni respektin rregullores që gjithklush që voton sot ta ketë të deklaruar nderin apo fajin e madh që është duike votuar sot pro kësaj cështje.

Alibeaj: Ai që jam unë ta tregoj unë kush jam ai që sapo ta thashë. Ta tashe se ke ardhur këtu …

Më të lexuarat