BREAKING NEWS

Ja dosja e re që rrezikon Edi Ramën, marrëdhënia me kinezin Patric HO që i hapi ekspozitë dhe pazaret Duçka-McGonigal me biznesmenin e goditur nga SHBA

Ja dosja e re që rrezikon Edi Ramën, marrëdhënia me kinezin
x
BREAKING NEWS

“Senatorët” e PS i dalin kundër Edi Ramës për tradhtinë ndaj Kosovës dhe lojërat me serbët, lëvizja kundër Albin Kurtit e dyshimtë, kërkojnë mbështetje për kryeministrin kosovar

“Senatorët” e PS i dalin kundër Edi Ramës për
x
BREAKING NEWS

Ja prapaskenat që po luan Edi Rama me qarqet serbe për të futur KFOR në Veri të Kosovës dhe për të nxjerrë jashtë loje shtetin kosovar, skenar për ndërrimin e territoreve

Ja prapaskenat që po luan Edi Rama me qarqet serbe për të futur
x
BREAKING NEWS

Një dëshmitar i ri mund të zbarkojë në SPAK për të fundosur Shkëlzenin, ja informacionet “përvëluese”  që ka për djalin e Berishës që e implikojnë në aferën e “Gërdecit”, nga takimi në zyrë me një mafioz, tek gabimi i madh që i kushtoi jetën Kosta Treb...

Një dëshmitar i ri mund të zbarkojë në SPAK për
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Spartak Brahos: SPAK do fundosë një tjetër ministër, ja pse Sali Berisha sulmon Prokurorinë e Posaçme dhe kush është politikani që pritet të zëvendësojë Edi Ramën në krye të PS

“Bomba” e Spartak Brahos: SPAK do fundosë një tjetër
x
BREAKING NEWS

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që ka pasur Serbia që nga koha e Nikola Pashiç

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që
x
BREAKING NEWS

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më të mira në Shqipëri

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më
x
BREAKING NEWS

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King Smith kërkon të nisë hetimi penal ndaj të korruptuarve, thirrje autoriteteve të vihen në lëvizje për vendimet e Londrës

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King
x

Politike

Tensionet mes demokratëve/ Habit deputeti i PD-së: Alibeaj i ka dyert e hapura në selinë blu, ka dhe rrobat në zyrë

Tensionet mes demokratëve/ Habit deputeti i PD-së: Alibeaj i ka dyert

Deputeti Luan Baçi është shprehur se Enkelejd Alibeaj i ka hapur  dyert e hapura në selinë blu.

Në një intervistë televizive, ai tha Alibeaj ende e ka zyrën në selinë blu e madje aty ka dhe rrobat e tij.

Ai komentoi dhe reagimin e deputetëve në kryesinë e PD-së, për kandidatët për kryetarë bashkie.

“Ato kanë pamundësi për të gjetur kandidatë. Ato i kanë bërë përpjekjet por që nuk kanë gjetur. Ne nuk kemi nevojë për alibinë e Aliebajt. Ne nuk duam të merremi fare me Alibeajn. Dyert e selisë së PD-së janë të hapura për Alibeajn. Ai dhe sot e ka  zyrën në PD, ka dhe rrobat e veta aty. Të gjithë deputetët kanë zyra. Shumë nga kolegët deputetë kanë reaguar në mënyrë të shkëlqyer  në mbledhjen e fundit që kanë pasur, duke mos qenë dakord për nxjerrjen e kandidatëve në asnjë bashki.

Ata e kanë kuptuar se si është e vërteta me demokratët, u sensibilizuan që demokratët në 98% janë të bashkuar te PD”- tha ai.

Më të lexuarat