BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Ja pse SPAK nuk po e arreston Sali Berishën, si do shkojë drejt prangave ish-kryeministri dhe çfarë prapaskenash fshihen pas daljes së Argitës në skenë

Frrok Çupi: Ja pse SPAK nuk po e arreston Sali Berishën, si do
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi zbardh “dosjen e zezë” të Sali Berishës: Ja si i ka shpëtuar deri tani arrestimit, krimet e tij në ’97-’98, të fshehtat e vrasjes së Azem Hajdarit, planifikimi i ekzekutimit të 4 protestuesve në 21 janar dhe pse nuk do ia lërë ‘fronin’ Argi...

Fatos Klosi zbardh “dosjen e zezë” të Sali Berishës:
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur Kastriot Aliaj demaskon Sali Berishën, nga takimet me vrasësin serb Arkan, te intrigat, pazaret, sharjet, mashtrimet, krimet dhe korrupsioni i tij familjar, si i vodhi nga arka e shtetit 1.6 milion dollarë në bashkëpunim me biznesmeni...

Analisti i njohur Kastriot Aliaj demaskon Sali Berishën, nga takimet me
x
BREAKING NEWS

Zbërthehen të tjera përgjime “bombë” nga  “Sky” dhe “EncroChat”, kush janë shefat e krimeve që janë përfshirë në një vrasje të bujshme në kryeqytet, SPAK gati fletë-arrestet, paralajmërohet “shkundja” e kupolës së policisë...

Zbërthehen të tjera përgjime “bombë” nga 
x
BREAKING NEWS

Ja si po zbërthehet nga drejtësia amerikane McGonigal përpara se të dalë në gjyq për dy çështjet e tij penale, çfarë do të dalë nga goja e ish-agjentit të FBI për kryeministrin Rama, nga vizitat në Tiranë, takimet dhe deri te bisedat e fshehta...

Ja si po zbërthehet nga drejtësia amerikane McGonigal përpara se
x
BREAKING NEWS

Futet sherri brenda çetës anti-amerikane, Berisha “shkarkon” Bardhin nga kreu i grupit dhe e cilëson thjeshtë deputet, ish-sekretari i Përgjithshëm i PD injoron Kuvendin e Rithemelimit

Futet sherri brenda çetës anti-amerikane, Berisha
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron lajme tronditëse nga SPAK për Sali Berishën: Ja çfarë fshihet pas kaosit që shkaktoi ish-kryeministri në Kuvend

Spartak Ngjela paralajmëron lajme tronditëse nga SPAK për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja kaseta ku është incizuar Sali Berisha që ka sjellë të gjitha vrasjet në Tropojë, si SPAK do e “varrosë” përfundimisht ish-kryeministrin me hetimet në dosjen e “Haklajve”, Romeo Kara nxjerr detajet e forta

Ja kaseta ku është incizuar Sali Berisha që ka sjellë
x

Politike

Tensionet në mbledhjen e Kryesisë/ “Nuk ka ndodhur kurrë në 30 vite”, deputeti i PD-së plas deklaratën e fortë: Nëse nuk do të ishte media, do të kishte...

Tensionet në mbledhjen e Kryesisë/ “Nuk ka ndodhur kurrë

Deputeti demokrat Lefter Gështenja e ka cilësuar si të turpshme atë që ndodhi pas mbledhjes së kryesisë së PD-së, ku disa persona u përplasën verbalisht me deputetët. Në një pronocim për mediat para Kuvendit, ai tha se kjo gjë nuk ka ndodhur në 30 vite demokraci.

“Sot pas 31 vitesh është anormale që një parti si PD të krijohet në skenë apo një moment i paprecedentë. Duhet që secili nga ne të respektojë medndimin e tij. Çdo gjë aty është e regjistruar dhe do të dëshiroja që të bëhej publike audioja e mbledhjes sepse iu shërben demokratëve dhe shqiptarëve për të treguar se kush ka qenë konstruktiv dhe destruktiv në këtë proces.

Vendimarrje të nxituara dhe të shpejtuara për PD janë të gabuara dhe do të përdorja atë shprehjen që shpejtësia vret. E kam thënë fjalën time në kryesi. Askush nuk duhet të nxitojë për të marrë vendime në PD, në parti e madhe që ka kontribuuar për demokracinë në Shqipëri dhe sot pas 32 vitesh ne duhet të sillemi në këtë formë.“, tha ai.

Më të lexuarat