BREAKING NEWS

Sot afati i fundit për Reformën Zgjedhore, Zëri i Amerikës nxjerr prapaskenat dhe ultimatumin e prerë të ndërkombëtarëve: Kufiri i patolerueshëm i vendosur me zë të lartë është…

Sot afati i fundit për Reformën Zgjedhore, Zëri i Amerikës
x

Politike

Tërmetet e fuqishme/ Ministrja Shahini: Nesër nxënësit do jenë pushim në këto qytete

Tërmetet e fuqishme/ Ministrja Shahini: Nesër nxënësit do

Situata e pazakontë në vend pas tërmeteve të fuqishme duket se ka bërë që Ministria e Arsimit, Besa Shahini të marrë masa për nxënësit.

Ministrja  Shahini ka njoftuar se nesër dhe pasnesër nxënësit në Tiranë, Durrës dhe Elbasan do të jenë  pushim.
 
Pushimet për dy ditë të nxënësve në rrethet kryesore të vendit lidhet me pasigurinë e tyre gjatë këtyre ditëve që në vend ka pasur lëkundje sizmike.

Më të lexuarat