BREAKING NEWS

“Epoka e Presidentit po vdes, janë dekompozuar...”, Frrok Çupi lëshon ‘bombën’ e radhës, paralajmëron fundin e Ilir Metës

“Epoka e Presidentit po vdes, janë dekompozuar...”, Frrok
x

Politike

Tërmeti/ Monika Kryemadhi i përgjigjet ftesës së kryeministrit Rama drejtuar opozitës

Tërmeti/ Monika Kryemadhi i përgjigjet ftesës së

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi e ftuar në emisionin “ Kjo Javë” u pyet për ftesën që Rama i dërgoi opozitës për  bashkëpunim për të tejkaluar situatën pas tërmetit të 26 nëntorit.

 Ajo tha se ftesa e Ramës ndaj opozitës ishte tërësisht e e shëmtuar. Sipas Kryemadhit, mosveprimi në pallatet e Thumanës për të nxjerrë familjet jashtë ka qenë një mosveprim me dashje dhe për këtë prokuroria duhet të kishte filluar hetim të menjëhershëm.

Më të lexuarat