BREAKING NEWS

Pas urdhrit të Sandër Lleshajt, vihet në lëvizje Ardi Veliu/ Zbardhen dy porositë për policët: Të hiqen menjëherë!

x

Politike

Tërmeti shkaktoi dëme të mëdha e panik, reagon për herë të parë Lulzim Basha

Kryetari i PD-së Lulzim Basha ndihet i lehtësuar që nuk ka asnjë jetë të humbur nga tërmet i fortë i sotëm prej 7.8 ballësh që tronditi Shqipërinë.
 
“Falë Zotit deri tani nuk ka raportime për jetë të humbura apo në rrezik nga tërmeti që goditi sot vendin. Ju uroj të lënduarve shërim të shpejtë dhe çdo familje një natë të qetë. Në solidaritet me njëri-tjetrin dhe me ndihmën e Zotit do ta kalojmë këtë situatë tronditëse.”, shkroi Basha në profilin tij në Twitter.