Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Thashetheme dhe përplasje, ja pamjet që nuk u panë nga Kuvendi (Foto)

Postuar: 18/04/2019 - 15:32

Kuvendi ka zhvilluar seancën e radhës ku mazhoranca dhe opozita e re kanë diskutuar lidhur me një sërë çështjesh.
 
Dy ndër temat që prodhuan më tepër debat ishte grabitja e Rinasit dhe vendimi i Parlamentit të Holandës ku sugjerohej vendosja e vizave për shqiptarët.
 
Këto janë disa nga momentet në seancën e sotme parlamentare. 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/08/2019 - 18:52

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi i ka kthyer menjëherë përgjigje kryeministrit, Edi Rama, pasi ai në një postim në rrjetet sociale tha se në bashkitë që më parë janë drejtuar nga demokratët, nuk ka e n

Postuar: 17/08/2019 - 18:38

Disa hotele janë bllokuar pasi nuk kanë paguar detyrimet përkatëse ndaj shtetit.

Postuar: 17/08/2019 - 18:20

Kryeministri Edi Rama sot për herë të parë ka treguar një sekret.

Postuar: 17/08/2019 - 17:15

Shkeljet, abuzimet dhe batërdia që po bëhet në kurriz të qindra shqiptarëve me falimentimin e &ld

Postuar: 17/08/2019 - 17:12

Paratë e të korruptuarve që janë fshehur jashtë vendit rrezikojnë të zbulohen.

Postuar: 17/08/2019 - 17:11

Kryeministri Edi Rama ka komentuar sërish për kryebashkiakët e dalë nga zgjedhjet e 30 qershorit,

Postuar: 17/08/2019 - 16:51

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha me anë të një statusi në “Twitter” shkrua