BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? Shtyhet procesi gjyqësor për inceneratorin e Elbasanit

Çfarë ndodhi? Shtyhet procesi gjyqësor për inceneratorin e
x
BREAKING NEWS

EMRI/ Ngjarje e rëndë në spitalin e Gramshit, pacienti hidhet nga kati i katërt, zbardhen detajet e para

EMRI/ Ngjarje e rëndë në spitalin e Gramshit, pacienti hidhet nga
x
BREAKING NEWS

30 minuta para seancës, Berisha bën lëvizjen e papritur, ja çfarë po ndodh në selinë blu

30 minuta para seancës, Berisha bën lëvizjen e papritur, ja
x
BREAKING NEWS

“Akt kriminal”/ Ish-kryetari socialist i këtij qyteti denoncon Partinë Socialiste: Nuk më lejojnë të...

“Akt kriminal”/ Ish-kryetari socialist i këtij qyteti denoncon
x
BREAKING NEWS

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen
x
BREAKING NEWS

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit më tmerrove

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon "skenarin" e fushatës: Më duket masë joshëse, sepse përballë një kandidati të pushtetshëm mediatikishit...

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon
x

Politike

Thellohet ‘lufta’ brenda opozitës/ PD me dy seli, këto janë ambientet e reja ku do të vendoset grupi i Alibeajt (FOTO)

Thellohet ‘lufta’ brenda opozitës/ PD me dy seli, këto

Partia Demokratike mesa duket do të ketë dy seli.

Pas vendimit të Gjykatës së Aplit për t’i dhënë vulën kreut të grupit parlamentar të PD-së Enkelejd Alibeajt, ky i fundit bashkë me grupin e deputetëve të tij, kanë zgjedhur të marrin ambiente të reja zyrash për të shmangur një përplasje me Berishën.

Siç mund të shihet dhe nga fotoja, në godinën që ndodhet pranë kryesisë së Parlamentit, është vendosur dhe logoja dhe emri i Partisë Demokratike.

Kujtojmë se sot KQZ regjsitroi në zgjedhje Partinë Demokratike me kryetar të komanduar Enkelejd Alibeja, si dhe kolaicionin “Bashkë Fitojmë, por  jo me logon e PD-së së Berishës.

Më të lexuarat