BREAKING NEWS

PS vijon “luftën”, Presidenti drejt 'fundosjes'/ Zbulohet data e përfundimit të hetimeve për shkarkimin e Metës, ja kur përfundon puna e Komisionit Hetimor

PS vijon “luftën”, Presidenti drejt 'fundosjes'/
x

Politike

“Themi atë që bëjmë dhe bëjmë atë që themi”, kryeministri Rama del me mesazhin e rëndësishëm për të gjithë

“Themi atë që bëjmë dhe bëjmë atë

Kryeministri Edi Rama ka pasqyruar përmes një postimi në rrjetet sociale turin e komunikimeve që drejtoresh e Përgjithshme e Tatimeve po bën me bizneset në lidhje me përfitimin e mbështetjes financiare nga Paketa e Zgjeruar.

Rama bën të ditur se askush nuk do të mbetet pa marrë atë që i takon me ligj.

“ Drejtorja e Përgjithshme e Tatimeve, Delina Ibrahimaj, në turin e komunikimeve të drejtpërdrejta me bizneset????

Vizitë në qendër tregtare ku bizneset kanë përfituar mbështetje financiare nga Paketa e Zgjeruar.

✅ Sot janë 110 mijë e 405 individë që kanë përfituar 40.000 lekë nga Paketa e Zgjeruar dhe 64 mijë e 964 individë që kanë përfituar Pagën e Luftës nga Paketa e Parë.

THEMI ATË QË BËJMË DHE BËJMË ATË QË THEMI DHE ASKUSH, ASNJË, NUK DO TË MBETET PA MARRË ATË QË I TAKON, ME LIGJ E ME ZAKON”, shkruan kryeministri Rama.