BREAKING NEWS

Videoja e Marinës Amerikane: "Ata janë mes nesh". Pentagoni konfirmon: "Imazhe autentike", këtu janë alienët

Videoja e Marinës Amerikane: "Ata janë mes nesh". Pentagoni
x

Politike

“T'i kam zili pantallonat”, kryeministri Rama i drejtohet të riut në qendrën e vaksinimit dhe ia thotë troç: I kam pas veshur edhe unë, por...(FOTO)

“T'i kam zili pantallonat”, kryeministri Rama i drejtohet

Gjatë ndjekjes nga afër të procesit të vaksinimit të operatorëve turistikë në Durrës, kryeministrit Rama ia tërhoqi vëmendjen një djalë,

I riu që priste në radhë për t’u vaksinuar kishte veshur pantallona xhins të çara në pjesën e gjurit.

“T’i kam zili pantallonat. I kam pas veshur edhe unë njëherë, por tani nuk i vesh dot më”, i tha Rama me shaka.

“Rrofsh”, i përgjigjet i riu duke qeshur.

“T'i kam zili pantallonat”, kryeministri Rama i drejtohet

“T'i kam zili pantallonat”, kryeministri Rama i drejtohet

“T'i kam zili pantallonat”, kryeministri Rama i drejtohet

Më të lexuarat