BREAKING NEWS

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në Shkodër, dyshimet e para

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në
x
BREAKING NEWS

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në New-York/ Zbardhen detaje të reja, hetimet: Në apartament gjenden disa shenja

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë po lë pa gjumë Berishën e Metën dhe tregon goditjen e fortë që do marrin së shpejti: Prisni dhe shikoni...

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë
x
BREAKING NEWS

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”, Berisha plas deklaratën e fortë: Një pronar peshkarexhe kontrabandon naftë, takohet shpesh edhe me Ramën

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”,
x
BREAKING NEWS

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e rëndësishëm, ja kur nis shkolla e lartë (Dokumenti)

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e
x
BREAKING NEWS

E trishtë/ Ndahet nga jeta artisti i njohur shqiptar

E trishtë/ Ndahet nga jeta artisti i njohur shqiptar
x
BREAKING NEWS

“Erdhi malli i mire, erdhi….”, Artan Hoxha publikon foton që po qarkullon me shpejtësi, zbulon ngjarjen e pazakontë me të cilën është përballur

“Erdhi malli i mire, erdhi….”, Artan Hoxha publikon foton
x
BREAKING NEWS

Lajm i mirë nga infektivi/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Lajm i mirë nga infektivi/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x

Politike

Topalli në një linjë me Berishën, kërkon protesta të pafundme dhe bën thirrje për rrëzimin e qeverisë

Topalli në një linjë me Berishën, kërkon protesta

Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli i është bashkuar dje takimit që zhvilloi ish-kryeministri Sali Berisha me gratë e LDSH. Në një mesazh në takim, demokratja Topalli është shprehur se të gjithë duhet të bashkohen në protestën e 7 korrikut, pasi sipas saj, opozita nënkupton një agjendë protestash të pafundme. “Fitorja kalon përmes grave, unë e kam besuar këtë me vite. Nuk ka gjë më sfiduese se të jesh në opozitë dhe ky vit ka qenë ndër sfidat më të vështira për PD. Pjesa themelore e ringritjes së PD kanë qenë nënat e zonjat në tërësi. Opozita nënkupton një agjendë protestash të pafundme për të gjitha sfidat që secila ka në familjen e vet. Ka dy kauza që nuk lëshohen kurrë, kauza e lirisë dhe e mungesës së perspektivës për fëmijët. Ju keni ardhur këtu nga gjithë Shqipëria, në temperatura të larta dhe unë besoj se më 7 korrik një numër i madh njerëzish do vijnë. Ka shumë probleme e halle ky vend. Për mua personalisht dy janë më të rrezikshmet për të ardhmen e një populli, emigrimi dhe fenomeni demografik i rritjes negative, kur numri i vdekjeve është më i madh se numri i lindjeve. Di një gjë, që gruaja nuk mëkaton kurrë me heshtje dhe oportunizëm, kur fjala është për familjen dhe fëmijën e saj”, deklaroi Topalli.

Më të lexuarat