BREAKING NEWS

70-vjeçari Hidhet nga 40 m lartësi në Gjirokastër (EMRI)

x

Politike

"Tre tropojanë në New York duke darkuar!", surprizon Rudina Hajdari, poston foton me Berishën dhe Mustafajn